jesteś w: Strona główna /

rozmiar tekstu: A A A

Firma

ZET TRANSPORT to rodzinna firma działająca na rynku TSL od 1993 roku. Od początków istnienia naszą domeną jest transport międzynarodowy i spedycja. Realizacja tych funkcji prowadzona jest przez zespół, który stanowią wykwalifikowani specjaliści potrafiący dostosować się do indywidualnych wymagań klienta i realizować powierzone im zadania na najwyższym poziomie.

Nasze atuty
Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań klienta jest dla nas priorytetem od zawsze. Poziom świadczonego serwisu jest wyznacznikiem naszych działań dlatego też stale inwestujemy w udoskonalanie naszych procesów biznesowych.

Certyfikaty

 

Firma Zet Transport kierując się nowym podejściem do jakości w lipcu 2003 roku wdrożyła System Jakości ISO 9001, a w grudniu 2003 otrzymała certyfikat w zakresie: realizacji usług transportowych, spedycyjno - logistycznych obejmujących przewóz towarów na terenie Europy i Azji oraz realizację usług załadowczych dla potrzeb przedsiębiorstwa SGL Carbon.

 

Formularz kontaktowy

Masz do nas jakieś pytania, chcesz uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej już teraz!
Imię i nazwisko / Firma
Email
Telefon
Treść wiadomości
Zet Transport Sp. z o.o.
ul. Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie, NIP: 7340019189
tel: 7340 019 189
email: biuro@zettransport.pl
Wizyt: 1590958 | Online: 10 realizacja : Intellect.pl